PUODELIS SU NERŪDIJANČIO PLIENO ĮDĖKLU 

Šis puodelis su nerūdijančio plieno įdėku pasižymi praktiškumu ir moderniu dizainu. Patogus naudoti, malonus akiai, tvirtas, bet kartu ir lengvas, pagamintas iš aukščiausios kokybės krištolo skaidrumo borosilikato stiklo. Ši stiko rūšis  pasižymi ne tik tvirtumu, bet ir atsparumu karščiui, bei nepaprastu skaidrumu (gamintojas suteikia 25 metų garantiją stiko skaidrumui).  Perforuotas įdėklas suteikia gaminiui prabangos ir šiuolaikiškumo.

Daugelis mūsų arbata vaišiname savo draugus ar kolegas.  Tačiau ne retai norisi pabūti pačiam vienam su savimi ir turėti kažką savo, asmeniško.. Šis puodelis kaip tik tam ir skirtas

Pagrindinės medžiagos ir sąvybės:

 • Puodelis  su ąsele. Pagamintas iš borosilikato stiklo - patvarus, lengvas ir atsparus karščiui. Plati ąselė patogi ir ergonomiška, gerai apsaugo nuo karščio, nėra pavojaus, kad nudegsite rankas.
 • Nerūdijančio plieno įdėklas. Pagamintas iš maistinio AISI 304 nerūdijančio plieno lakšto, visas išperforuotas mažo skersmens kiaurymėmis. Jo gylis beveik siekia dugną, taigi arbatžolėms yra pakankamai daug vietos atsiskleisti net ir pripylus tik pusę puodelio. Išperforuotos kiaurymės yra labai mažos ir jų labai daug, todėl įdėklą lengva valyti ir prižiūrėti.
 • Nerūdijančio plieno dangtelis. Pagamintas iš aukščiausios rūšies AISI 304 nerūdijančio plieno, kuris tinkamas sąlyčiui su maistu. Jis ne tik sulaiko šilumą, neleidžia arbatai išsilieti, jei kur nors judate, bet ir yra puikus padėkliukas ištrauktam stikliniam įdėklui.
 • Pakuotė. Gaminys yra supakuotas dviguboje tvirtoje pakuotėje, apsuktas burbuliniu poelitilenu. Viduje, kad nebarškėtų, yra įdėtas paraloninis įklotas, bei speciali polietileninė juosta. Gaminys gali būti lengvai transportuojamas nebijant, kad bus sugadintas.

 

Naudojimo instrukcija: 

 1. Atidenkite dangtelį.
 2. Įdėkite arbatžoles.
 3. Užpilkyte reikiamos temperatūros vandeniu. 
 4. Uždenkite dangteliu ir palaukite tam tikrą laiką. 
 5. Nuimkite dangtelį, apverskite ir padėkite ant stalo. 
 6. Ištraukite įdėklą ir padėkite ant apversto padėkliuko.
 7. Jei gėrimas yra jums tinkamos temperatūros, gerkite/
 8. Išgėrę įdėkite įdėklą į puodelį ir viską galite kartoti iš naujo. Kokybiškos arbatžolės gali būti plikomos kelis kartus.

Su šiuo puodeliu labai dera mūsų siūlomi padėkliukai.


Į parduotuvę

0
PRADŽIA | PARDUOTUVĖ | KONTAKTAI | TAISYKLĖS | ARBATA | ARBATOS INDAI | ARBATOS BLOG'as  
           
2017 - 2020 © Sinensis                                                                                                   

 .