Puodelis su stikliniu sieteliu

Šis puodelis su stikliniu sieteliu yra ne tik  praktiškas, bet ir elegantiškas, patogus naudoti, malonus akiai, tvirtas, bet kartu ir lengvas, pagamintas iš aukščiausios kokybės krištolo skaidrumo borosilikato stiklo. Šis stiklas pasižymi tvirtumu, atsparumu kaščiui bei  ypatingu skaidrumu (gamintojas suteikia net 25 metų garantiją stiklo skaidrumui), yra kietas ir atsparus įbrėžimams.

Daugelis mūsų arbata vaišiname savo draugus ar kolegas.  Tačiau ne retai norisi pabūti pačiam vienam su savimi ir turėti kažką savo, asmeniško.. Šis puodelis kaip tik tam ir skirtas. Užplikius arbatžoles vandeniu, galima stebėti kaip jos juda, išsitiesia, raitosi, matyti, kaip gėrimas keičia spalvą. Visa tai veikia raminančiai, o ką jau kalbėti apie patį gėrimą...

Pagrindinės medžiagos ir sąvybės:

 • Puodelis  su ąsele. Pagamintas iš borosilikato stiklo - patvarus, lengvas ir atsparus karščiui. Plati ąselė yra labai patogi ir ergonomiška, gerai apsaugo nuo karščio, nėra pavojaus, kad nudegsite rankas.
 • Stiklinis įdėklas su įpjovomis ir silikoniniu žiedu.Pagamintas iš borosilikato stiklo, yra optimalaus dydžio, kad užlikytoms arbatžolėms būtų vietos išsiskleisti net ir nepripylus pilno puodelio vandens. Per dugne padarytas išpjovas gėrimas lengvai išbėga. Viršuje uždėtas silikoninis žiedas, kuris puikiai apsaugo nuo karščio, kai norime ištraukti įdėklą, bei neleidžia įdėklui judėti kai yra uždengtas dangtelis.
 • Nerūdijančio plieno dangtelis. Pagamintas iš aukščiausios rūšies AISI 304 nerūdijančio plieno, kuris yra tinkamas sąlyčiui su maistu. Jis ne tik sulaiko šilumą, neleidžia arbatai išsilieti, jei kur nors judate, bet ir yra puikus padėkliukas ištrauktam stikliniam įdėklui.
 • Pakuotė. Gaminys yra supakuotas dviguboje tvirtoje pakuotėje, apsuktas burbuliniu poelitilenu. Viduje, kad nebarškėtų, yra įdėtas paraloninis įklotas, bei speciali polietileninė juosta. Gaminys gali būti lengvai transportuojamas nebijant, kad bus sugadintas.

Naudojimo instrukcija: 

 1. Atidenkite dangtelį.
 2. Įdėkite arbatžoles.
 3. Užpilkyte reikiamos temperatūros vandeniu. 
 4. Uždenkite dangteliu ir palaukite tam tikrą laiką. 
 5. Nuimkite dangtelį, apverskite ir padėkite ant stalo. 
 6. Ištraukite stiklinį įdėklą ir padėkite ant apversto padėkliuko.
 7. Jei gėrimas yra jums tinkamos temperatūros, gerkite.
 8. Išgėrę įdėkite įdėklą į puodelį ir viską galite pakartoti iš naujo. Kokybiškos arbatžolės gali būti plikomos kelis kartus.


Į parduotuvę

0
PRADŽIA | PARDUOTUVĖ | KONTAKTAI | TAISYKLĖS | ARBATA | ARBATOS INDAI | ARBATOS BLOG'as  
           
2017 - 2020 © Sinensis                                                                                                   

 .