MAO FENG GREEN

Žalioji arbata MAO FENG GREEN pagaminta iš ankstyvą pavasarį skintų, vidutinio dydžio Camellia Sinensis arbatos krūmo lapų, užaugintų Junanio provincijos kalnuose. Šios arbatos išskirtinumas - gamybos proceso metu ji neformuojama ir nėra mechaniškai apdirbama, todėl dauguma lapų ir pumpurų lieka nepažeisti, gausiai padengti mikro plaukeliais. Tai pats seniausiais žaliosios arbatos gamybos būdas, žinomas jau kelis tūkstančius metų.  Mikroplaukeliai yra pati vertingiausia arbatžolės sudedamoji dalis, nes juose gausu vitaminų, antioksidantų, amino rūgščių ir kitų naudingųjų žmogaus sveikatai medžiagų, kuriomis pasižymi žalioji arbata. Mikroplaukelius galite pastebėti užplikę arbatą stikliniame inde ir pakėlę prieš šviesą. Pabandykit!

Ši arbata itin reta, nes jos forma ir struktūra labai nepalanki transportavimui, arbatžolės lengvai lūžta ir trupa. Mes ją atsivežame specialiose , pastiprintose pakuotėse, kas leidžia užtikrinti šios arbatos kokybę.

Geriant šią arbatą, užuosit lengvą gėlių ir riešutų, žalumos aromatą, pajusite gaivų, natūraliai salstelėjusį skonį. Išgėrus jaučiasi malonus šaldantis poskonis burnoje. Arbatos ekspertai taip pat pajunta ir unikalų “umami” skonį (lietuvių ir anglų kalboje vertimo nėra), kuris laikomas penktuoju skoniu (mes skiriame keturis skonius -  kartumą, sūrumą, saldumą ir rūgštumą). Pabandykite - gal ir jūs jį pajusite...

Surinkta: 2019 m. ankstyvas pavasaris
Surinkimo vieta: Junanio provincija, Kinija. Simao kalnai
Geriausia iki: 2020 m. pavasario
Kategorija: Imperial, žalioji arbata
Paruošimo temperatūra: 80°C


Pirkti Mao Feng Green
0
PRADŽIA | PARDUOTUVĖ | KONTAKTAI | TAISYKLĖS | ARBATA | ARBATOS INDAI | ARBATOS BLOG'as  
           
2017 - 2020 © Sinensis                                                                                                   

 .