ŽALIOJI SINENSIS ARBATA

Žalioji arbata - pats sveikiausias ir populiariausias gėrimas pasaulyje!  Jis pradėtas gerti daugiau nei prieš 4000 tūkstančius metų Kinijoje, pradžioje kaip vaistas, o vėliau ir kaip kasdieninis gėrimas. Per tūkstančius metų kinų tauta išmoko auginti ir paruošti aukščiausios kokybės arbatą ir šia patirtimi dabar dalinasi su mumis. Kinijoje vertinama tik šviežia, ne senesnė nei vienų metų arbata, nes tik jauna arbata yra pati skaniausia, pati švelniausia ir saldžiausia! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tik šviežią, ne senesnę nei vieneri metai arbatą - ir tuo mes galime didžiuotis, nes greičiausiai  kad mes esame vieninteliai Lietuvoje, kurie gali pasiūlyti tokios kokybės ir tokio šviežiumo produktą! Gerkite, mėgaukitės ir džiaukitės gyvenimu! Skanaus!


ŽALIOSIOS ARBATOS SU JAZMINAIS

Žaliąją arbatą ruoškite atsakingai ir kruopščiai, vandens temperatūra turi būti ne aukštesnė nei 85°C ir minkštas arba vidutinio kietumo. Rekomenduojame naudoti kokybiškus stiklinius arba molinius arbatos indus, kurie būtų pritaikyti arbatai ruošti. Galite naudoti ir mūsų SPUST arbatinukus ar puopodelius su sieteliais

Jei arbata apkarto, įpilkyte šilto vandens ir kartumas pradings, o kitą kartą užplikę arbatą laikykite trumpiau, gal būt naudokite mažiau arbatžolių ar didesnį indą. ŽALIOJI ARBATA YRA SKANI, užmirškite mitus apie žuvies ar tabako poskonius. SINENSIS arbata išbandyta ir išragauta ir ji negali būti neskani! Mes tai jums garantuojame, galite pasikviesti mus prezentacijai!

LONG JING  arbatos laukai

LONG JING ARBATOS LAUKAI....

0