Darius ir Renata - www.sinensis.lt įkūrėjai ir puoselėtojai

Kontaktai (sąskaitai)

Renata Matuzienė

Individualios veiklos pažyma Nr. 1309451
VMVT subjekto Nr. 290003644

Adresas: Ežero g. 4 - 24 , Šiauliai,
77138 Šiauliai

Rekvizitai

A/S Nr.   LT397189900572724239
Gavėjas: Renata Matuzienė

Tel.: +370 698 85214         

El. paštas: [email protected]

Klauskite? Atsakysime...

Arbata - tai visiems gerai pažįstamas ir daugelio vertinamas gėrimas. Vieni mėgsta žalią, kiti juodą ar baltą, treti  - nori atrasti kokios nors  išskirtinės, dar nepatirto, neįprasto skonio arbatos... Tačiau manau, kad niekas nesiginčys - visi norime gerti skanią, aukštos kokybės, lengvai ir teisingai paruoštą gėrimą. Be to, dažnam mūsų smalsu, ar ši arbata tinka mums, ar ji naudinga, ar mes teisingai ją vartojame ir ruošiame. Kartais tiesiog norime pagilinti savo žinias, kad galėtume pasidalinti su draugais, giminaičiais ar šiaip nepažįstamais žmonėmis, padiskutuoti... 
Todėl mes kviečiame Jus į arbatos svetainę www.sinensis.lt . Šios svetainės idėja brendo ne vienus metus, ne tik siekiant pasidalinti išskirtinai tik Kinijoje užaugintomis bei pagamintomis, be jokių dirbtinių kvapų ir priedų įvairiomis arbatų rūšimis, bet ir suteikti Jums kuo daugiau informacijos apie jos auginimą, kilmę, paruošimo ypatumus,  poveikį sveikatai bei savijautai ir dar begalę įvairiausių temų, kurių, tikimės, laikui bėgant, atsiras vis daugiau ir daugiau.  Tuo pačiu, siūlome Jums pažinti arbatos gėrimo kultūrą,  naudojant išskirtinius ir šiuolaikinius aukštos kokybės  ir ypatingo dizaino indus, skirtus arbatos paruošimui ir gėrimui.

Apie mus trumpai

Svetainės pavadinimas SINENSIS kilo iš arbatos medelio  Camellia Sinensis lotyniško pavadinimo. Lietuviškai tai reiškia „arbatmedis kininis“. Taigi, pavadinime yra užkoduota šios svetainės idėjos esmė - kiniška arbata, ir kol kas šios krypties tikrai laikysimės. 

Arbata SINENSIS

Tiekiama iš Kinijos arba Indijos,  saugoma Lietuvoje ir patiekiama vartotojui tik šviežiai atsverta ir supakuota. Visos arbatos yra perkamos iš sertifikuotų ir patikimų tiekėjų, nedideliais kiekiais. Kiekvieną arbatos rūšį degustuojame mes patys ir tik po to patiekiama vartotojams. Arbatų rūšių mūsų svetainėje nebus daug, nes mūsų credo - ne kiekybė, bet kokybė. Mūsų svetainėje rasite informaciją apie kiekvieną arbatą ir jos paruošimą. Visa informacija yra parengta mūsų pačių ir be www.sinensis.lt leidimo platinti ją draudžiama!

Indai arbatos paruošimui

Perkami iš sertifikuotų gamintojų, yra šiuolaikiniai, ilgaamžiai, aukštos kokybės. Tik mūsų svetainėje Lietuvoje jūs galite įsigyti išskirtinių indų. Gamintojas stiklo skaidrumui suteikia net  25 metų garantiją. Šie puikūs indai tiks naudoti tiek namuose, tiek ir biure. Jūsų svečiai bus maloniai nustebę, kai jiems patieksite  arbatą šiuose išskirtinio dizaino ir kokybės induose. Klasika, modernizmas bei praktiškumas susilieja į vieną visumą 

Pakuotės arbatai

Pagamintos iš specialios medžiagos, tinkančios sąlyčiui su maisto produktai. Jos yra ilgaamžės ir praktiškos. Norint išsaugoti arbatžolių kokybę, neperpilkite jų į kitus indus. O jei vis dėlto norite tai padaryti, pasirinkite švarius, šviesai nelaidžius, sandarius (geriausia su dvigubu dangteliu) molinius arba aliuminius, specializuotus indus. Saugokite nuo drėgmės ir pašalinių kvapų, stenkitės, kad būtų kuo mažesnis sąlytis su oru, todėl pakuotę ar indą visada laikykite uždarus.

Arbatos paruošimas

Arbatos paruošimui reiktų skirti labai didelį dėmesį. Net ir pačią brangiausią ir kokybiškiausią arbatą galima sugadinti ją netinkamai paruošus. Būtinai skaitykite rekomendacijas arbatų aprašymuose, naudokite geros kokybės vandenį, tinkamus indus. Žinoma, jūs tikriausiai negalėsit paruošti arbatos pagal visus tradicinius kinų ceremonijos kanonus kasdien, bet to visiškai ir nereikia - užtenka laikytis kelių pagrindinių ruošimo taisyklių ir jūs galėsite mėgautis arbata nuo ryto iki vėlyvo vakaro. 

Straipsniai

Per daugelį metų kaupta informacija norime pasidalinti ir su Jumis. Gaila, bet lietuvių kalba informacijos pasirinkimas yra gana skurdus, todėl naudojamės užsienio  informaciniais šaltiniais. Visa informaciją išverčiame, suredaguojame, kiek įmanoma patikriname informacijos teisingumą ir tik po to pateikiame skaitytojui. Todėl, manome,  suprasite, kad pradžioje straipsnių nebus daug. Tikimės, kad ateityje jos daugiau ir išsamios.

Jei rasite informacijos netikslumų ir/ar gramatinių klaidų, rašykite, būsime labai dėkingi (nesame profesionalūs žurnalistai ar rašytojai). Jei norite autentiškų šaltinių, rašykite ir mes jums maloniai suteiksime reikiamas nuorodas. 

Dėmesio! Visi straipsniai yra rekomendacinio ir informacinio pobūdžio, informacija jokiu būdu negali būti laikoma moksline. Visais sveikatos klausimais turėtumėte pasitarti su gydytoju.

Dėmesio! Straipsnių kopijavimas ir naudojimas savo tikslais be www.sinensis.lt sutikimo yra draudžiamas ir baudžiamas pagal LR įstatymus. Mes nekopijuojame straipsnių, tad prašom ir Jūsų to nedaryti! Laukiame Jūsų laiškų adresu  [email protected] arba  telefonu: +370 698 85214 

Pasiūlymai didmeninei prekybai

Mes siūlome bendradarbiavimą kavinėms, restoranams, įstaigoms ir visiems, kurie nori įsigyti mūsų siūlomų produktų už patrauklią didmeninę kainą. Dėl tiekimo sąlygų galima kreiptis [email protected] arba telefonu +370 698 85214 

Arbatos ir indų prezentacija

Norite sau ar draugams pasidaryti šventę, paragauti kokybiškos ir tikros arbatos, rašykite [email protected] arba skambinkite telefonu  +370 698 85214 susitarsime dėl prezentacijos. Galime pademonstruoti ir tikrą arbatos ceremoniją, su tradiciniais kiniškais indais ir ritualais. Dėl kainos, prezentacijos vietos ir sąlygų susitarsime.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.