ŽALIOJI SINENSIS ARBATA


 Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite šviežią, kokybišką ir labai gardžią žaliąją arbatą - ir tuo mes galime didžiuotis, nes greičiausiai  kad esame vieninteliai Lietuvoje, kurie gali pasiūlyti tokios kokybės ir tokio šviežiumo produktą! Gerkite, mėgaukitės ir džiaukitės gyvenimu! Skanaus!


PREMIUM KATEGORIJOS ŽALIOSIOS ARBATOS

Ypač aukštos kokybės, išskirtinio skonio, prabangios arbatos, kurios džiugins ne tik jus, bet ir jūsų svečius. Jomis galite vaišinti ir muzikantą, ir Prezidentą - tikrai nustebinsite juos!

2022 metų šviežiausia žalioji arbata

Tikras sveikatos ir energijos užtaisas - puikus pasakiško armomato ir gaivaus skonio darinys!


Žaliąją arbatą ruoškite atsakingai ir kruopščiai, vandens temperatūra turi būti ne aukštesnė nei 85°C ir minkštas arba vidutinio kietumo. Rekomenduojame naudoti kokybiškus stiklinius arba molinius arbatos indus, kurie būtų pritaikyti arbatai ruošti. Galite naudoti ir mūsų SPUST arbatinukus ar puopodelius su sieteliais


Jei arbata apkarto, įpilkyte šilto vandens ir kartumas pradings, o kitą kartą užplikę arbatą laikykite trumpiau, gal būt naudokite mažiau arbatžolių ar didesnį indą. ŽALIOJI ARBATA YRA SKANI, užmirškite mitus apie žuvies ar tabako poskonius. SINENSIS arbata išbandyta ir išragauta ir ji negali būti neskani! Mes tai jums garantuojame, galite pasikviesti mus prezentacijai!

LONG JING  arbatos laukai

LONG JING ARBATOS LAUKAI....

Krepšelis