ŽALIOJI  ARBATA
 

Čia rasite šviežią , kokybišką ir labai gardžią žaliąją arbatą - ir tuo mes galime didžiuotis, nes greičiausiai  kad esame vieninteliai Lietuvoje, kurie gali pasiūlyti tokios kokybės ir tokio skonio produktą! Gerkite, mėgaukitės ir džiaukitės gyvenimu! Skanaus!


JUDĖKITE ŽEMYN IR SUSIPAŽINKIME ARTIMIAU

ANJI BAI CHA

Tai viena iš brangiausių ir skaniausių žaliųjų arbatų pasaulyje - jos natūralus saldumas ir gaivumas užburia ir nepalieka abejingų. Lapeliai skinami rankomis rankomis, atsargiai, kad būtų nesulaužyti ir nepažeisti lapeliai ir pumpurai. Mūsų originali ANJI BAI CHA gaminama tik ANJI regione, ji yra įtraukta į 10 populiariausių Kinijos arbatų sąrašą! Tai šedevras, kurio jūs turite paragauti...

LONG JING PREMIUM

Išgėrę šios arbatos jūs iš esmės pakeisite savo požiūrį į žaliąją arbatą - jus nustebins jos gaivumas, aromatas, natūralus saldumas, labai malonus kepinio poskonis - tai tikras Kinijos arbatos etalonas. Dažnai arbatos mėgėjai jos pagalba iš naujo pamilsta žaliąją arbatą ir beveik visada LONG JING PREMIUM tampa jų mylimiausia - kadangi jos poreikis didelis, o pasiūla ribota  - todėl jos ne visada ir turime...Todėl nieko nelaukite ir bandykite - malonumas GARANTUOTAS!

LONG JING 

Šiek tiek paprastenė, bet tikrai ne prastesnė nei LONG JING PREMIUM ši puiki arbata džiugins jus kiekvieną dieną - puikus kepinto riešuto poskonis ją išskiria iš visų kitų žaliųjų arbatų ir įtraukia į elitinių arbatų būrį. Nuo premium kategorijos ji skiriasi tik šiek tiek įvairesnio dydžio ir didesniais lapeliais, o skonio intensyvumas ir aromatas praktiškai lieka tie patys. Kaip ir kitos mūsų žaliosios arbatos, LONG JING reikalauja kruopštumo ruošiant  - vandens temperatūra turi būti ne aukštesnė nei 80 laipsnių, plikyti rekomenduojama ne mažiau kaip dviejų kartų, lapelių nereikia palikti apsemtais ilgiau nei 2 minutes. Skanaus mėgaujantis :)

LAOSHAN GREEN PREMIUM

Ši nuostabi jaunų lapelių pirmo skynimo ankstyvo pavasario premium kategorijos žalioji arbata yra pagaminta mažame arbatos ūkyje, kurį viena šeima valdo jau keli šimtu metų. Šios arbatos skonis  yra gana intensyvus ir stiprus bei išraiškingas. Gaivus aromatas ypač gerai jaučiamas, kai derlius yra šviežias -  pavasarį ir vasarą. Natūralus saldumas puikiai glosto gomurį ir dar ilgai išlieka nurijus gurkšnį. Žinokit - tik kokybiška arbata palieka tokį pėdsaką! Taigi, gerkite ir mėgaukitės - arbatos medžiai auga šalia vandenyno ir kalnų - gal pajusite kalnų gaivą ir vandenyno ošimą?

BI LUO CHUN PREMIUM

Aukščiausios kokybės žalioji arbata, užauginta Junanio provincijoje, kalnuose. Pagaminta iš pačių pirmųjų dar pilnai neišsiskleidusių lapelių ir rankomis susukta į mažus rutuliukus. Palietus ją rankomis galima pajusti aksomą - ji vis dar padengta arbatos lapo pūkais - tai tik įrodo, kad arbatžolės nebuvo mechaniškai niekaip pažeistos. Ji yra įtraukta į pačių žinomiausių ir geriausių kiniškų arbatų dešimtuką. Rankomis susukti arbatos lapeliai panirę į vandenį  grakščiai išsitiesia ir pradeda šokti tam, kad pasidalintų savo galiomis kartu su Jumis. Skanaus.

LU SHAN YUN WU

Tai viena žinomiausių arbatų pasaulyje dar kitaip vadinama - LU SHAN kalno rūko arbata. Tai arbata, kurios skonį jusite dar ilgai nuriję gurkšnį - gaivus, natūraliai salstelėjęs, be kartumo ir tabako poskonio - tikra natūrali gardi kokybiška šviežia arbata. Pajusite lengvą ir ilgai išliekantį pojūtį gerklėje, lyg ją kas būtų iškloję šilku ar medvilnės skiaute...Gerkite, mėgaukitės, medituokite - tiesiog būkite čia ir dabar...Gaminama mažame šeimos ūkyje, todėl kokybė visada garantuojama. Kiekis ribotas ir dažnai jos trūkstame...Nelaukit, ragaukite...

PINE NEEDLES

Šios arbatos išskirtinis bruožas - jos forma kaip jaunų pušies spygliukų ir tai net atsispindi jos tarptautiniame pavadinime. Tai tipinė Junanio regiono žalioji arbata ir ji labai populiari visame pasaulyje. Dėl puikaus kainos ir kokybės santykio, daugelyje rytų šalių ji laikosi populiariausių arbatų viršūnėje. Mes savo parduotuvėje ją turime nuo pirmųjų dienų ir jos populiarumas neslopsta.  Dėl unikalaus arbatos krūmo (specialus porūšis) bei arbatžolių  formos, šios arbatos skonis yra nepakartojamas - gaivus, švelnus, natūraliai saldus. Galima pajusti citrusinių vaisių užuominas, bei šiek tiek aštrumo gurkšnio pabaigoje.

TENG CHONG

Aukštai kalnuose šalia Mianmaro augantys arbatos medžiai subrandina lapelius šiai nuostabiai ir ypatingo skonio žaliąjai arbatai. Dėl šalto klimato ji skinama gana vėlai, bet tai suteikia šiai arbatai savotiško žavesio - ji intensyvesnio skonio, aromato, bet nėra labai aitri. Aišku, kaip ir ruošiant kitas žaliąsias arbatas, labai svarbu neperlaikyti ilgai užpylus arbatžolių. Jos dažnai neturime, nes ji tapo gana populiari tarp sinensis.lt arbatos mėgėjų, todėl griebkite ir išbandykite :)

MAO FENG GREEN PREMIUM

Visame pasaulyje populiari MAO FENG arbata mūsų parduotuvėje "įsitaisiusi" nuo pirmųjų dienų ir jau turi labai daug ištikimų gerbėjų. Ji užauginta ir pagaminta Junanio kalnų teritorijoje, pasižymi gaivumu, lengvu aitrumu ir šiek tiek "aikštinga" - ji sutraukia gomurį ir ilgokai jį padengia skonio skraiste. Labai mažai mechaniškai paveikta gamybos metu, ji išsaugojusi daug pūkelių ir yra gana jautri spaudimui, nes lengvai lūžta. Tai tipinė Junanio žalioji arbata ir jei ieškote paprastos, kokybiškos žaliosios arbatos - ji kaip tik jums. Ruoškite pagal mūsų rekomendacijas ir mėgaukitės į sveikatą!

KITOS MŪSŲ ŽALIOSIOS ARBATOS - RINKITĖS, BANDYKITE IR MĖGAUKITĖS

MŪSŲ ŽALIŲJŲ ARBATŲ FOTO GALERIJA.... (tik maža dalis)


Žaliąją arbatą ruoškite atsakingai ir kruopščiai, vandens temperatūra turi būti ne aukštesnė nei 85°C ir minkštas arba vidutinio kietumo. Rekomenduojame naudoti kokybiškus stiklinius arba molinius arbatos indus, kurie būtų pritaikyti arbatai ruošti. Galite naudoti ir mūsų SPUST arbatinukus ar puodelius su sieteliais. 


Jei arbata apkarto, įpilkyte šilto vandens ir kartumas pradings, o kitą kartą užplikę arbatą laikykite trumpiau, gal būt naudokite mažiau arbatžolių ar didesnį indą. ŽALIOJI ARBATA YRA SKANI, užmirškite mitus apie žuvies ar tabako poskonius. SINENSIS arbata išbandyta ir išragauta ir ji negali būti neskani! Mes tai jums garantuojame, galite pasikviesti mus prezentacijai!

LONG JING  arbatos laukai

LONG JING ARBATOS LAUKAI....

Krepšelis

Krepšelis tuščias.