Stikliniai indai arbatai

Sinensis.lt arbatos indai skirti greitai, patogiai ir svarbiausia - taisyklingai paruošti arbatą namuose, gamtoje  ar biure. Jų pagalba paruošta arbata bus kvapni , skani, o tas pačias arbatžoles galėsite plikyti net kelis kartus - kaip tikroje arbatos ceremonijoje. Tik tai vyks ant jūsų stalo...kasdien! Be to -  jie labai puikiai supakuoti ir yra nepakeičiama DOVANA!


Puodeliams pagaminti naudojamas aukščiausios kokybės borosilikatinis stiklas - ypač atsparus įbrėžimams ir temperatūriniams svyravimams. Stiklo skaidrumui gamintojas suteikia net 25 metų garantiją, o visos kitos medžiagos (plastikas, nerūdijantis plienas, bambukas, guma) yra sertifikuotos ir yra saugios naudoti kasdien! Tinkamai prižiūrimi (ir saugomi) jie jums tarnaus labai ilgai. Be to, jie puikiai plaunami indaplovėje. Malonaus naudojimosi! Skanaus! LABAI GERA DOVANA!

Klasikiniai arbatinukai tikrai arbatai

Norite paruošti didesnį arbatos kiekį klasikiniu būdu? Mėgstate klasikinio ar modernaus stiliaus arbatinukus? Norite puikuotis arbatžolių šokiu? Norite ilgaamžio produkto? Norite dovanos - prašau - išsirinkite šiuos nuostabius, kokybiškus arbatinukus  ir mėgaukitės kokybiška arbata kasdien vieni, su draugais ar šeima. Juos galima užsisakyti tiek vienus, tiek ir su puodukais ar padėkliuku. PUIKIAI TINKA DOVANAI!

SPUST arbatos paruošimo indai

Norite kokybiškai ir greitai paruošti kokybiškos arbatos? Norite arbatžoles plikyti kelis kartus kaip yra rekomenduojama, bet neturite reikalingų arbatos indų? Sprendimas yra - pasirinkite mūsų SPUST arbatos indus - įdedate arbatžolių, užpilate reikiamos temperatūros vandeniu, palaukiate, NUSPAUDŽIATE - ir visas! Arbata nusipila - arbatžolės palieka. Ir vėl galite plikyti - arbata bus gardi, nekarti ir tokia, kokią gerią tikri arbatos žinovai! PUIKI DOVANA! Pasirinkite iš trijų dydžių, galima pasirinkti ir su mūsų mažaisiais puodukais bei padėkliuku

Jei tinkamai parinksite (pagal mūsų rekomendacijas) vandens temperatūrą, arbatžolių kiekį ir plykimo trukmę, kasdieninis arbatos ruošimas jums taps tikru malonumu, o skania arbata džiaugsitės kaskart ją gerdami. Ji suteiks jums ir jūsų artimiesiams energijos, žvalumo, o svarbiausia - stiprins sveikatą!

PADĖKLIUKAS IR KOMPLEKTAI

Norite gražiai ir elegantiškai patiekti arbatą svečiui ar namiškiui, o gal mylimajam? Tam puikiai tiks mūsų siūlomi padėkliukai. Norite sutaupyti iki 20% ? Pirkite komplektus - tikrai nenusivilsite...